PopisNáplň práce: společně se strojními konstruktéry a programátory budete připravovat technické podklady pro robotická pracoviště a jednoúčelové stroje, budete navrhovat elektrické zapojení a rozvody zařízení v EPLANu, budete připravovat schémata, kusovníky a technologický popis zařízení v EPLANU
OČEKÁVÁME: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické (SŠ + 3 roky praxe), relevantní zkušenost v elektroprojekci, vyhláška č. 50/1978 Sb., §10, zkušenosti s realizací projektů je velkou výhodou, znalost angličtiny, řidičský průkaz sk. B, ochota profesního rozvoje
Výhody: 5 týdnů dovolené, atraktivní a činorodou práci, práci v mladém a dynamickém týmu, stabilní zázemí, kurzy anglického jazyka a odborného vzdělávání , možnost profesního růstu, odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, pololetní bonusy dle hospodaření společnosti (13. a 14. plat), příspěvek na závodní stravování, příspěvek na důchodové pojištění, volnočasové poukázky, místo výkonu práce ve Slušovicích, hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěK Teplinám 619, 763 15 Slušovice Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-11-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-02T02:45:01

Společnost

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
  • ZLÍN ROBOTICS s.r.o.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 733 734 346
  • E-mail : personalni@zlinrobotics.cz
  • Adresa : K Teplinám 619, 763 15 Slušovice

Klíčová slova

profesního

práce

pracovní

práci

připravovat

praxe

zařízení

dle

příspěvek

odborného