PopisMísto výkonu práce:
Duhová č.p. 1013
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: aneta.kubickova@montana-mb.cz

Požadujeme: SOU elektro, elektrotechnika nebo praxe v elektroprůmyslu (výhodou), základní znalost elektrotechnických součástek, zkušenosti s měřícími přístroji - osciloskop aj. (výhodou), znalost PLC Siemens Simatic (výhodou), technické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, kutil v oboru elektrotechniky (výhodou), ŘP sk. B.

Náplň práce: montáž a demontáž řídících jednotek, pod vedením senior technika, testování PLC systémů v našem opravárenském centru, diagnostika závad, po zaučení možnost práce s mikropájkou, lupou/mikroskopem, osciloskopem a měřícími přístroji.

Nabízíme: zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti, zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu, možnost seberealizace v rozvíjející se společnosti, školení a vzdělávání, nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, stravenky/příspěvky na stravování, vzdělávací kurzy, školení, 13.plat.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-03-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

DREAMland, spol. s r.o.
  • DREAMland, spol. s r.o.
  • Kontakt : Aneta Kubíčková
  • E-mail : aneta.kubickova@montana-mb.cz
  • Adresa : DREAMland, spol. s r.o. - sídlo, Duhová 1013, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

výhodou

plc

školení

rozvíjející

měřícími

práce

možnost

znalost

společnosti

stabilní