PopisNáplň práce :
-kontrola materiálu při přijetí do skladu - elektro materiálů a elektronických zařízení
-výstupní kontrola výrobků a mezioperační kontroly - elektro materiálů a elektronických
zařízení
- řešení neshod a reklamací - dodavatelských i zákaznických.
- komunikace s útvary Řízení výroby na denní bázi
Požadavky:
- vzdělání: ÚSO elektrotechnické zaměření
- odborná praxe: 3 roky
- znalost práce na PC (uživatelská práce MS Office)
- důslednost, nekompromisnost při identifikaci neshod
- vyhl. 50/78 Sb. § 7 výhodou
- praxe v oblasti řízení kvality výhodou

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání ve stabilní české firmě, moderní pracovní prostředí
příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, vzdělávání, kurzy AJ,
karta Benefit Plus
osobní volno ve výši 3 pracovních dnů
čtvrtletní odměny, osobní ohodnocení, pro stálé zaměstnance mimořádné roční odměny ve
výši 1,5 - 2 měsíčních mezd
smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
hledáme zaměstnance na dlouhodobou spolupráci
osvědčení dle vyhlášky 50 - školení i zkoušky na naše náklady (i při nástupu)
nástup možný ihned
práce v jednosměnném provozu od 6,30 do 14,30, pondělí - pátek
Zastávka MHD před vchodem do areálu, vlakové nádraží v dosahu 10 minut chůze, oplocené parkoviště a kolárna v objektu
Místo výkonu práce AŽD Praha, Křižíkova 32, 612 00 Brno
Nástup možný ihned, hledáme zaměstnance na dlouhodobou spolupráci

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAŽD Praha s.r.o.- Křižíkova, Křižíkova 465/32, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

AŽD Praha s.r.o.
  • AŽD Praha s.r.o.
  • Kontakt : Hana Stará
  • Telefon : +420 549 122 230
  • E-mail : stara.hana@azd.cz
  • Adresa : AŽD Praha s.r.o.- Křižíkova, Křižíkova 465/32, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

práce

zaměstnance

odměny

dlouhodobou

možný

praxe

elektro

materiálů

řízení

možností