PopisA11 z:27/3/2019 a:16/4/2019
Požadujeme:
- vyučení v oboru
- znalost obsluhy vrtačky
- znalost čtení technické dokumentace.
Náplň práce:
- práce a obsluha na vrtačce včetně základní údržby
- výroba dílů dle technické dokumentace, samostatné měření ve spolupráci s technickou kontrolou, kusová a malosériová výroba.
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výsledky
-13. plat v závislosti na hospodářském výsledku
- firemní benefity (zaměstnanecký program vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie, finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren).
Kontakt e-mailem viz výše.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFERRIT s. r. o. - prac. Na Zbytkách 41, Baška, Baška 41, 739 01 Baška Mzda minimálně22827 Kč Mzda maximálně25273 Kč Nastoupit od2019-04-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

FERRIT s. r. o.
  • FERRIT s. r. o.
  • Kontakt : Vendula Nováková
  • Telefon : +420 775 797 118
  • E-mail : novakova@ferrit.cz
  • Adresa : FERRIT s. r. o. - prac. Na Zbytkách 41, Baška, Baška 41, 739 01 Baška

Klíčová slova

finanční

znalost

technické

firemní

příspěvek

pracovní

výsledky 13

plat

závislosti

hospodářském