Popistechnická podpora
- EKOL, spol. s r.o.
Specialista na externí kooperaci

Náplň práce

· obchodní činnost v oblasti energetických investičních celků, parních turbín a parních kotlů

· vytvoření a vyhodnocení databáze zákazníků

· odpovědnost za vytvoření systému vzájemného předávání dokumentace mezi výrobou, kontrolou a konečným zákazníkem

· úzká spolupráce s partnery v Číně

Požadujeme:

· SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství- Zájem o energetické strojírenství

· Aktivní znalost anglického jazyka velkou výhodou

· Časová flexibilita

· Obchodní duch

· Orientace na výsledek, velmi dobré obchodní, technické, komunikační a prezentační dovednosti

· Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

· 25 dní dovolené

· Příspěvek na penzijní, životní pojištění

· Možnost výuky AJ nebo Čínského jazyka zdarma

· Zajímavou a samostatnou práci

· Po půlroční době určité následuje prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Brno

Své životopisy zasílejte prosím na email: nejedla@ekolbrno.cz Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T11:02:03

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 543 531 674
  • Adresa : EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

obchodní

jazyka

parních

práce

vytvoření

strojírenství

technické

životní

penzijní

příspěvek