PopisVÝROBNÍ TECHNOLOG
Náplň práce:
- posuzování výr. dokumentace z hlediska technologie výroby
- tvorba, ověřování a kontrola aplikace technolog. Postupů
- určování tepelných a svařovacích postupů
- úzká spolupráce s kolegy – především s konstruktéry, výrobními vedoucími a CNC programátory
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického zaměření, obor energetika výhodou
- výhodou zkušenosti s kusovou výrobou
- min základní technologické znalosti
- znalosti práce konstruktéra
- práce s WIN a MS Office, znalost SolidWorks výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost AJ (alespoň základy nebo pasivně)
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
- jazykové kurzy, školení
- zajímavou práci s možností seberealizace
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- obědy zdarma, nebo příspěvek na stravování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-01T12:36:39

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 602 106 750
  • Adresa : EKOL Energo, Zaoralova 2832/7, Líšeň, 628 00 Brno 28

Klíčová slova

práce

znalost

příspěvek

výhodou

postupů

kurzy

seberealizace

možností

práci

zajímavou