PopisMísto pracoviště:
- Všechromy 47

Prvotní kontakt:
- kariera@hecht.cz
- tel.: 778 795 846

Upřesňující informace:
Pracoviště je v centrálním expedičním skladu ve Všechromech 47, 251 63 Strančice (D1, sjezd 15).
Směny PO-PÁ ranní a odpolední 6-15h, 8-17h (v sezóně 6-15, 9-18h)

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky
- Zpracovávání objednávek a vystavování faktur
- Vedení pokladny s hotovostí
- Vystavování dobropisů
- Řešení škod způsobených dopravcem
- Běžná administrativa vyplývající z činnosti oddělení
Požadavky:
- Ukončené SOU/ SŠ s maturitní zkouškou
- Uživatelskou znalost MS Office
- Orientace v SW Pohoda je výhodou
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Výhodou je zkušenost se skladovou evidencí, pohybem zboží či technická zdatnost ve vztahu k sortimentu
- Zodpovědnost, přesnost a orientaci na detail
- Dovednost pracovat samostatně, ale i jako člen týmu
- Aktivní řidič sk. B (vlastní doprava na pracoviště)

Zaměstnanecké výhody:
- prémie
- stravenky
- slevy na sortiment Hecht
- zdravotní volno
- dovolená navíc
- interní vzdělávácí systém Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHECHT MOTORS s.r.o. - Všechromy, Všechromy 47, 251 63 Strančice Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T02:46:41

Společnost

HECHT MOTORS s.r.o.
  • HECHT MOTORS s.r.o.
  • Kontakt : Evelina Matkovčíková
  • Telefon : +420 778 795 846
  • E-mail : kariera@hecht.cz
  • Adresa : HECHT MOTORS s.r.o. - Všechromy, Všechromy 47, 251 63 Strančice

Klíčová slova

vystavování

místo

evidencí

přesnost

zodpovědnost

sortimentu

vztahu

zdatnost

technická

zboží