PopisSTROJÍRENŠTÍ DĚLNÍCI - PRACOVNÍCI TRYSKÁRNY
Požadujeme: vyučen (strojírenský příp. příbuzný obor), praxe na obdobné pozici výhodou, výborný zdravotní stav (riziko hluku), fyzická zdatnost, pečlivost, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce.
Náplň práce: ukládání materiálu pomocí zvedací techniky, provádění tryskání, sledování a kontrola povrchu materiálu, tryskání hotových svařenců.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 12:00 h. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: i.kovarickova@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9:00 - 11:00 h.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kovaříčková
  • Telefon : +420 571 812 773
  • E-mail : ikovarickova@tes.cz
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

příspěvek

materiálu

tryskání

době

oprávnění

dovolené

techniky

provádění

sledování

kontrola