PopisSVÁŘEČI - STEHAŘI
Požadujeme: vyučení v oboru strojírenství, příp. příbuzného typu, oprávnění svařovat v ochranné atmosféře směs. plynů, praxe v ohýbání plamenem výhodou, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce, smysl pro pořádek, schopnost koncentrace, pečlivost, dobrý zdravotní stav, obratnost, zručnost, fyzická zdatnost.
Náplň práce: proměřování všech pozic přidělené konstrukční sestavy a kontrola ID znaků dle dokumentace, rovnání všech dílců konstrukční sestavy, postavení svařence pro konečné svařování dle výkresu, provádění zápisů do výrobní dokumentace, rozrýsování všech pozic uvedené sestavy na hlavních dílech, zodpovědnost za dodržování technologické kázně.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
První kontakt na čísle: 571 812 773 v době od 8 - 12 hod., e-mail: personalni@tes.cz, možnost osobní schůzky od 9 - 11 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kovaříčková
  • Telefon : +420 571 812 773
  • E-mail : personalni@tes.cz
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

oprávnění

sestavy

všech

příspěvek

dle

konstrukční

pozic

dokumentace

práce

hod