PopisNáplň práce:
- montáž forem
- opravy a úpravy forem
- optimalizace forem
- lícování tvarových částí forem
- tušírování forem na tušírovacím stroji
- účast na zkoušení a zavádění forem do výroby
- obsluha jeřábů a vazačských prostředků
- obsluha motorového vozíku
Požadavky:
- vyučení v oboru nástrojař nebo obráběč kovů, event. v některém příbuzném oboru, praxe alespoň 2 roky během posledních 5 let
- ochota pracovat ve směnném provozu (2směnný provoz)
- manuální zručnost, technické zaměření
- základní obsluha PC
- průkaz jeřábníka výhodou (není podmínkou)
Nabízíme:
- práci v dynamické mezinárodní společnosti v oblasti automotive se stabilním zázemím
- prostor pro odborný a osobní růst
- příležitost k osobnímu rozvoji a seberealizaci
- nástupní mzda 22.000 Kč - 28.000 Kč dle praxe, po zkušební době/zapracování/ověření znalostí navýšení na úroveň stejně znalých kolegů
- za poctivou práci adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (dvě pololetní odměny a podíl na hospodářském úspěchu firmy = až 2 platy ročně navíc, bonus za 100% docházku a bonus za nekouření každý měsíc, obědy za 12/19/29 Kč, výhodný balíček na 1+4 telefony od firemního mobilního operátora, slevy u firem v okolí)
- podporu odborníků a dlouholetých pracovníků
- program pro zaměstnance a jejich rodiny (ples, dětský den, mikulášská, sportovní akce…)
- náborový příspěvek 10 000,- Kč ve dvou částech - po zkušební době a po půl roce Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMagna Exteriors (Bohemia) s.r.o.-003 (závod Nástrojárna), Kubelíkova 604/73, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-09T02:01:58

Společnost

Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.
  • Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.
  • Kontakt : Klára Molčanová
  • Telefon : +420 485 253 420
  • E-mail : klara.molcanova@magna.com
  • Adresa : Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.-003 (závod Nástrojárna), Kubelíkova 604/73, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

forem

obsluha

forem

bonus

zkušební

práci

praxe

oboru

pololetní

odměny