PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
obsluha konvenčních soustruhů SV 18, SU 50, SU 125, SRM 125

Požadavky:
praxe v oboru - vítána

Nabízíme:
stravenky; příspěvek na dopravu; individuální benefity

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Milan Potyš:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: gess@gess.cz;
- telefonicky (06,30 - 15,00hod.) na čísle +420 602 333 367;
- osobně (07,00 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: GESS-CZ, s.r.o., Rouské č.p. 80, 753 53 Všechovice

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGESS-CZ, s.r.o. - pracoviště Rouské, Rouské 80, 753 53 Všechovice Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

GESS-CZ, s.r.o.
  • GESS-CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Milan Potyš
  • Telefon : +420 602 333 367
  • E-mail : gess@gess.cz
  • Adresa : GESS-CZ, s.r.o. - pracoviště Rouské, Rouské 80, 753 53 Všechovice

Klíčová slova

výkonu

nástup

1400hod

gessgesscz

telefonicky

1500hod

čísle

367

osobně

adrese