PopisNEVOLAT! Kontakt pouze emailem.
Náplň práce: Administrativní pracovník v oddělení médií - běžné administrativní činnosti, tvorba inzerátů v grafických programech, komunikace se zákazníky a zpracování inzertních zakázek, průzkum trhu, práce ve firemním informačním systému a s firemními databázemi
Požadujeme: Uživatelskou znalost práce na PC, dobrou pracovní morálku, spolehlivost a loajalitu
Nabízíme: Zázemí české tradiční společnosti, po zapracování možnost posunu na jiné projekty, přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity.
Zaměstnanecké výhody: odměny ze zisku, stravenky.
Prosím nevolejte, ale pište na uvedený kontakt, v případě zájmu Vás budeme kontaktovat.
Jobmatch
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěADMINISTER, spol.s r.o., Husova 109, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-10T02:13:05

Společnost

ADMINISTER, spol. s r.o.
  • ADMINISTER, spol. s r.o.
  • Kontakt : Petr Vácha
  • E-mail : callcentrum@administer.cz
  • Adresa : ADMINISTER, spol.s r.o., Husova 109, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1

Klíčová slova

práce

kontakt

administrativní

pracovní

přátelský

spolehlivost

loajalitu nabízíme

zázemí

české

tradiční