PopisDoporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 471 121 126 nebo 353 410 342.v době Po - ČT od 9,00 - 12,00 hod. (životopis s sebou)

Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. 471 121 126 nebo 353 410 342. v době Po - ČT od 9,00 - 12,00 hod. (životopis s sebou
nebo zaslat strukturovaný životopis na e-mail: Ivana.Ctvrtnickova@thun.cz

Místo výkonu práce - Pražská č.p. 435, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Náplň práce - třídění a vystavování porcelánových výrobků

Požadujeme - vyučení jakékoliv - v oboru výhodou

Pracovní doba - 6,00 - 14,30 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěThun 1794 a.s. - závod Klášterec, Pražská 435, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

Thun 1794 a.s.
  • Thun 1794 a.s.
  • Kontakt : Ivana Čtvrtníčková
  • Telefon : +420 471 121 126
  • E-mail : Ivana.Ctvrtnickova@thun.cz
  • Adresa : Thun 1794 a.s. - závod Klášterec, Pražská 435, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Klíčová slova

hod

životopis

práce

vystavování

pražská

51klášterec

ohří

1náplň

třídění

doporučenku