PopisNabízíme:
* Motivující mzdové ohodnocení - od 22.000 Kč v čistém včetně diet a prémií
* Denní diety ve výši 195.-
* Práci na hlavní pracovní poměr
* Zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
* Profesní růst
* Možnost týdenních záloh
* 25 dní dovolené
* Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Požadavky:
* Vzdělání ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
* Svářečský průkaz - ZK 135 podmínkou
* Praxe min. 1 rok
* Samostatnost, Spolehlivost
* Znalost technických výkresů

Náplň práce :
* Ruční svařování polotovarů s použitím různých svař.technik
* Zakládání, ošetření a údržba svařovacích strojů Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostTřísměnný provoz PracovištěChopinova 483/8, Přívoz, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-13T01:57:43

Společnost

Personal fabric - agentura práce, a.s.
  • Personal fabric - agentura práce, a.s.
  • Kontakt : Lucie Nytrová
  • Telefon : +420 724 065 854
  • E-mail : lucie.nytrova@personalfabric.cz
  • Adresa : Chopinova 483/8, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

nabízíme

znalost

vzdělání

strojírenském

jinémtechnickém

oboru

svářečský

průkaz

podmínkou

praxe