PopisZ povahy práce místo vhodnější pro ženy!
Pracovní náplň: kompletace výrobků (sítě proti hmyzu, rolety, vrata, screeny)
balení výrobků
Požadujeme: manuální zručnost
spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita
odpovědný přístup k práci
smysl pro týmovou práci

Nabízíme: stabilní práci v moderní společnosti
příjemné pracovní prostředí
firemní jídelně, zaměstnanecké benefity

Další: práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
Nástup dohodou, možný ihned
více na www.minirol.cz
Žádost zasílejte na: svandova@minirol.cz, případně tel: 566502441, 775892549
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v životopise, zaslaném na personální oddělení společnosti Building Plastics ČR s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to po dobu 12 měsíců nebo do odvolání Vašeho souhlasu.
K Vašim osobním údajům budou mít přístup pouze náboroví pracovníci firmy Building Plastics ČR s.r.o. a relevantní vedoucí pracovníci. Vaše osobní údaje budou zpracovány pouze v Building Plastics ČR s.r.o. a nebudou odhaleny třetí straně.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKošíkov 76, 595 01 Velká Bíteš Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-04-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

Building Plastics ČR, s.r.o.
  • Building Plastics ČR, s.r.o.
  • Kontakt : Zdenka Švandová
  • Telefon : +420 566 502 441,775 892 549
  • Adresa : Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

Klíčová slova

building

sro

plastics

pracovní

přístup

pracovníci

personální

oddělení

společnosti

zaslaném