PopisSTROJNÍK - ve výrobě asfaltových a hydroizolačních pásů
Pracovní náplň:
- obsluha výrobní linky na výrobu asfaltových a hydroizolačních pásů
- práce v třísměnném provozu
Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- pravidelnou docházka do práce
- průkaz na obsluhu VZV výhodou
Nabízíme:
- zázemí v silné firmě
- hlavní pracovní poměr
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, firemní benefity - 5 týdnů dovolené, 13. mzda, docházkový bonus, prémie měsíční i roční, zaměstnanecké stravování, odměny při životním a pracovním jubileu, sleva na firemní výrobky a další benefity, možnost kariérního růstu
Nástup možný ihned
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěNádražní 450, 542 24 Svoboda nad Úpou Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

KVK PARABIT, a.s.
  • KVK PARABIT, a.s.
  • Kontakt : Petra Valešová
  • Telefon : +420 499 455 292
  • E-mail : valesova@kvkholding.com
  • Adresa : Nádražní 450, 542 24 Svoboda nad Úpou

Klíčová slova

asfaltových

hydroizolačních

firemní

benefity

strojník

měsíční

prodloužení

dobu

neurčitou

týdnů