PopisNÁPLŇ PRÁCE:
obsluha, nastavování a seřizování ohraňovacích a děrovacích lisů, práce s technickými výkresy a dokumentací

POŽADUJEME:
SOU nebo SŠ vzdělání (obor strojní), znalost strojů TRUMPF výhodou, , znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měření a práce s měřidly, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost

NABÍZÍME:
velmi dobré platové ohodnocení dle zkušeností a dohody, příplatek za noční směnu, práce na moderních zařízeních firmy TRUMPF, zázemí nového areálu, příjemný pracovní kolektiv, benefity v oblasti zdraví, sportu, kultury a rekreace. Firemní akce. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSTAVOKLIMA s.r.o. - Homole, Homole, Budějovická 450 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-12T01:56:35

Společnost

STAVOKLIMA s.r.o.
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Muckley
  • Telefon : +420 380 420 950
  • Adresa : STAVOKLIMA s.r.o. - Homole, Homole, Budějovická 450

Klíčová slova

znalost

práce

trumpf

ohodnocení

dle

zkušeností

dohody

příplatek

noční

směnu