PopisHlavní náplň práce: manipulační činnosti na výrobním úseku, práce s vysokozdvižným vozíkem na zkrácený pracovní úvazek.
Požadujeme:
- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
- osvědčení na VZV není podmínkou pro přijetí.
Nabízíme:
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti
- zaměstnání na zkrácený pracovní úvazek (pracovní smlouva - 30 hodin týdně)
- pracovní doba pondělí až pátek 8 - 14 hodin
- jednosměnný provoz
- místo výkonu práce Slavičín
- nástup od května 2019.

Podrobnější informace podá zaměstnanec personálního oddělení, tel. 577 303 275.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrabos plus a.s. - Slavičín - sídlo, Komenského 9, 763 21 Slavičín Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-25T11:19:13

Společnost

Prabos plus a.s.
  • Prabos plus a.s.
  • Kontakt : Marta Šlesingerová
  • Telefon : +420 577 303 275
  • E-mail : slesingerova.marta@prabos.cz
  • Adresa : Prabos plus a.s. - Slavičín - sídlo, Komenského 9, 763 21 Slavičín

Klíčová slova

pracovní

práce

zkrácený

hlavní

výkonu

týdně

doba

pondělí

pátek

hodin