PopisPOMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE ÚDRŽBY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: drobná oprava a údržba kontejnerů, údržba strojů a zařízení
- Požadujeme: manuální zručnost, flexibilitu, svářecký průkaz, průkaz na VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou
- Nabízíme: prémie, placené přesčasy, příspěvek na stravování nebo stravenky, pojištění odpovědnosti
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně (v době od 7:00 do 15:30 hod. na adrese U Panelárny 461, Předměřice nad Labem), kontaktní osoba: Melichar Tomáš, tel.: 723 870 808, e-mail: tomas.melichar@napos.eu Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNAPOS, a.s. - provozovna, U Panelárny 461, 503 02 Předměřice nad Labem Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

NAPOS, a.s.
  • NAPOS, a.s.
  • Kontakt : Tomáš Melichar
  • Telefon : +420 723 870 808
  • E-mail : tomas.melichar@napos.eu
  • Adresa : NAPOS, a.s. - provozovna, U Panelárny 461, 503 02 Předměřice nad Labem

Klíčová slova

údržba

průkaz

pomocnýá

osobně

stravování

stravenky

pojištění

odpovědnosti

případě

zájmu