PopisO nás:

Více jak 20 let působíme v oblasti dodávek a realizací informačních a řídicích technologií. Nabízíme kvalitní software, dodávky průmyslového hardwaru a finální technická řešení v rámci integrace technologických celků. Výrobě dodáváme informační systémy a automatizujeme stroje a výrobní linky.

Pracovní náplň:
-návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací nebo jejich částí
-příprava a implementace SW projektů
-konzultace se zákazníkem při vývoji, nasazení či řešení problémů v praxi

Požadujeme:
-SŠ/VŠ odpovídajícího směru (elektrotechnika, IT)
-zkušenost s programováním PLC (Siemens,WAGO,EATON)
-schopnost realizace SW projektů podle zadání

Oceníme:
-znalost principů SCADA/HMI
-schopnost komunikace v AJ nebo NJ

Nabízíme:
pružnou pracovní dobu, přátelský kolektiv společné mimopracovní aktivity,profesní růst,další vzdělávání Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištědataPartner,s.r.o., Senovážné nám. 241/15, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-26T11:19:28

Společnost

dataPartner s.r.o.
  • dataPartner s.r.o.
  • Kontakt : Petra Nenadlová
  • Telefon : +420 774 142 439
  • E-mail : nenadlova@datapartner.cz
  • Adresa : dataPartner,s.r.o., Senovážné nám. 241/15, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

řešení

násvíce

projektů konzultace

zákazníkem

vývoji

nasazení

problémů

praxipožadujeme sšvš

odpovídajícího

směru