PopisJste manuálně zruční a nevadí Vám dělat na dvě směny? Chcete pracovat ve strojírenské firmě přímo v Plzni?

Pojďte pracovat k nám!

Náplň práce:
vrtání dle výkresové dokumentace
rovnání, broušení, svařování, řezání, pilování, ohýbání materiálu
manipulování s materiálem pomocí jeřábu

Očekáváme:
chuť do práce
technické myšlení a manuální zručnost
minimálně výuční list v technickém oboru
schopnost čtení výkresové dokumentace
znalost práce s měřidly

Za Vaši dobře odvedenou práci získáte dlouhodobé zaměstnání u stabilního zaměstnavatele, kde nebudete jen řadové číslo, ale platný člen fungujícího týmu. Pokud za Vámi budou vidět výsledky, dáme Vám možnost profesního i finančního růstu. K hrubé mzdě je každý měsíc přidána odměna závislá na Vašem výkonu.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete životopis. Odpovíme všem!
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDomažlická 142, Nová Hospoda, 318 00 Plzeň 18 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-29T17:35:58

Společnost

IT Bohemia, spol. s r.o.
  • IT Bohemia, spol. s r.o.
  • Kontakt : Klára Heřmanová
  • Telefon : +420 733 121 463
  • E-mail : hermanova@itbohemia.cz
  • Adresa : Domažlická 142, Nová Hospoda, 318 00 Plzeň 18

Klíčová slova

pracovat

výkresové

manuálně

platný

výsledky

vidět

týmu

fungujícího

člen

číslo