PopisNÁPLŇ PRÁCE:
o opravy zařízení výrobních linek
o dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce
o spolupráce s externími zaměstnanci

POŽADUJEME:
o vyučen v technickém oboru
o praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou
o platná vyhláška 50 §5 a výše - výhodou
o znalosti systému řídících obvodů měření a regulace výhodou - výhodou
znalost technické dokumentace
o spolehlivost
o manuální zručnost
NABÍZÍME:
o práci v mezinárodní společnosti v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
o zaměstnanecké benefity (stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění, závodní lékařská péče…)
o pravidelnou mzdu
o 4 týdny dovolené (+ 1 týden navíc za odpracované roky)

NÁSTUP: ihned.
Způsob prvního kontaktu: osobně každé úterý v 10.30 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Matoušková
  • Telefon : +420 416 421 201
  • E-mail : jaroslava.matouskova@trcz.cz
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

náplň

lékařská

automobilovém

průmyslu o mzdovéohodnocení

odpovídající

náročnosti

významu

práceo zaměstnanecké

benefity

stravování