PopisNÁPLŇ PRÁCE: práce u zinkové pece s roztaveným kovem, práce s mořením kyselinou chlorovodíkovou (zavěšování zboží na přípravky a noření zboží do zinkové vany, vybírání nečistot ze zinkové vany)
POŽADAVKY: manuální zručnost, fyzickou zdatnost.
NABÍZÍME: zvýhodněné závodní stravování
KONTAKT: osobně (6-14,30h), telefonicky(6-14,30h), e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOblastní průmyslový podnik Polička a.s. - Březová nad Svitavou, Sluneční údolí 287, 569 02 Březová nad Svitavou Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

Oblastní průmyslový podnik Polička a.s.
  • Oblastní průmyslový podnik Polička a.s.
  • Kontakt : Jiří Strnad
  • Telefon : +420 461 521 244
  • E-mail : strnadj@opp.cz
  • Adresa : Oblastní průmyslový podnik Polička a.s. - Březová nad Svitavou, Sluneční údolí 287, 569 02 Březová nad Svitavou

Klíčová slova

práce

zinkové

zboží

náplň

vany požadavky

telefonicky61430h

61430h

osobně

stravování kontakt

závodní