PopisNÁPLŇ PRÁCE: bodování korpusů a zásuvek, obsluha robotického pracoviště - sestavování korpusů kovových skříní, manipulace s materiálem, (sváření, broušení)
POŽADAVKY: manuální zručnost, zodpovědnost, svářecí průkaz-výhodou
NABÍZÍME: práce v prostředí s moderními technologiemi, měsíční, roční a spec.odměny, podnikové stravování, příspěvky k jubileu a významným životním událostem, zábavné a sportovní akce
KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOpatov 348, 569 12 Opatov v Čechách Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

POLAK CZ s.r.o.
  • POLAK CZ s.r.o.
  • Kontakt : Eva Poláková
  • Telefon : +420 734 622 613
  • E-mail : eva.polakova@polakcz.cz
  • Adresa : Opatov 348, 569 12 Opatov v Čechách

Klíčová slova

korpusů

práce

náplň

jubileu

technologiemi

měsíční

roční

specodměnypodnikové

stravování

příspěvky