PopisNÁPLŇ PRÁCE: výroba chladících boxů a vitrín
POŽADUJEME: technická a manuální zdatnost, pracovitost, samostatnost, spolehlivost, důslednost, zručnost, flexibilitu
VÝHODOU: předchozí praxe, čtení technických výkresů
NABÍZÍME: Zapracování v mladém a zkušeném kolektivu, Příjemné prostředí, Závodní stravování/stravenky (100,-), Benefity/firemní bonusy/příspěvek na dovolenou až 20.000,- čistého, Příspěvek na dovolenou, Firemní akce, Různorodá nestereotypní činnost, 130-150Kč/Hod dle zkušeností, Proplácení přesčasů
Nástup možný ihned.
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7-00 - 15:30 hod., nebo e-mailem

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZemědělská 500, 373 81 Kamenný Újezd Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Libal
  • Telefon : +420 727 876 194
  • E-mail : libal@gastro.cz
  • Adresa : Zemědělská 500, 373 81 Kamenný Újezd

Klíčová slova

dovolenou

náplň

130150kčhod

benefityfiremní

bonusypříspěvek

čistého

příspěvek

firemní

akce

různorodá