PopisPrvní kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- vyučení v oboru kuchař/ka
- praxi ve stravování alespoň 1 rok
- zdravotní průkaz, znalost hygienických předpisů a norem
- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, dobrou fyzickou kondici

Popis pracovní pozice:
- vaření a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků
- příprava jídel studené kuchyně
- ovládání kuchyňských přístrojů a manipulace s nimi

Mzda 14.000 - 17.000 Kč + osobní ohodnocení

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvky na kulturní a sportovní akce, vitamínové balíčky aj.)
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-08T02:26:54

Společnost

Centrum Kociánka
  • Centrum Kociánka
  • Kontakt : Mgr. Lenka Havlátová
  • Telefon : +420 515 504 217
  • Adresa : Kociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

kulturních

jídel

podporu

kontakt

organizace

aktivit

sportovních

širokou

zázemí

stabilní