PopisPracovště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt telefonicky nebo osobně dle předchozí domluvy.

Požadavky:
-střední odborné vzdělání strojního zaměření (výuční list)
-znalost čtení výkresové dokumentace
-vazačský průkaz výhodou
-dobrý zdravotní stav
-zodpovědnost a ochota učit se.

Náplň práce:
-samostatné frézování dle výkresu
-vázaní, převážení a upínání břemen
-vazačské práce
-práce v nepřetržitém provoze (střídání po týdnu).

Zaměstnanecké výhody:
dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19 Mzda minimálně21530 Kč Mzda maximálně23630 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

ArcelorMittal Engineering Products Ostrava s.r.o.
  • ArcelorMittal Engineering Products Ostrava s.r.o.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19

Klíčová slova

dle

příspěvek

pracovště

práce práce

nepřetržitém

provoze

střídání

týdnuzaměstnanecké

výhody dotovaná

strava