PopisHlavní pracovní náplň: Odstraňování poruch na mechanických částech strojů, Výroba náhradních dílů stroje, Kontrola stavu strojních zařízení a jejich pravidelná prohlídka, Spolupráce při objednávání náhradních dílů, Udržování strojního zařízení v požadovaném stavu
Požadujeme:
Požadované vzdělání: SOU vyučen
Délka požadované praxe v oboru: 2 roky
PC znalosti: základy PC
Další specifikace: znalost hydraulických a pneumatických systému výhodou, znalost technických výkresů, Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, zručnost, svářečský průkaz výhodou
Nabízíme: práci na moderních strojích a zařízeních, práci se špičkovým výpočetním systémem, dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování
Kontaktní osoba: Blanka Novotná, Tel.: 389016222, 602355341, E-mail: bnovotna@mjgroup.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKněžskodvorská 2277, 370 04 České Budějovice Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

MOTOR JIKOV Slévárna a.s.
  • MOTOR JIKOV Slévárna a.s.
  • Kontakt : Blanka Novotná
  • Telefon : +420 389 016 222
  • E-mail : bnovotna@mjgroup.cz
  • Adresa : Kněžskodvorská 2277, 370 04 České Budějovice

Klíčová slova

práci

systému

zařízení

pracovní

příspěvek

náhradních

dílů

znalost

zvyšování

vzdělávání