PopisMísto výkonu práce: Vratimovská 689/117, Ostrava Kunčice
Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Požadavky:
-střední odborné vzdělání strojního zaměření,
-praxe na obdobné pozici výhodou,
-svářečský průkaz Z-M1 v ochranné atmosféře,
-svařování elektrickým obloukem,
-drážkování a řezání oceli kyslíkem,
-vazačský průkaz a jeřábnický průkaz výhodou.

Náplň práce:
-navařování rovinných, válcových, tvarových ploch,
-manipulace s odlitky a vizuální kontrola tloušťky návarů,
-svařování součástí z ocelových tyčí, plechů, profilů a trubek,
-opravy vad na odlitcích,
-vázání a přeprava břemen pomocí jeřábu.

Zaměstnanecké výhody:
Dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Mzda: od 23 220 Kč + příplatky 1 279 Kč do 25 620 Kč + příplatky 1279 Kč

Mzda 21420 kč + příplatky 1279 Kč Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19 Mzda minimálně23220 Kč Mzda maximálně26899 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

ArcelorMittal Engineering Products Ostrava s.r.o.
  • ArcelorMittal Engineering Products Ostrava s.r.o.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19

Klíčová slova

příplatky

průkaz

příspěvek

místo

přeprava

strava

výhody dotovaná

jeřábuzaměstnanecké

pomocí

břemen