PopisNáplň práce : návrhy, vývoj a konstrukce chladicích zařízení, příprava technických podkladů nabídek, podpora prodeje a výroby.
Požadujeme : vzdělání SŠ/VŠ strojního směru, praxe v navrhování, výrobě nebo konstrukci strojních zařízení vítána, praxe v chlazení nebo ochota k intenzivnímu vzdělávání se v tomto oboru, technická zdatnost, tvořivost a vynalézavost, znalost AJ, alespoň základní znalost práce s CAD SW, ŘP sk. B, nekuřák.
Nabízíme perspektivní práci ve stabilní společnosti, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování, podporu bydlední pro zájemce mimo region a další zaměstnanecké výhody dle výsledků. Životopisy prosím zasílejte na adresu prace@kas.cz, do subjektu zprávy uveďte "Technik". Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-16T18:47:13

Klíčová slova

znalost

zařízení

vzdělávání

podporu

praxe

práce

adresu

osobního

nekuřák nabízíme

perspektivní