PopisNáplň práce
Stručný popis práce, odpovědnosti, zařazení v týmu, služební cesty, komunikace atd.
Hledáme vhodné kandidáty na pozici
MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNIK SLABOPROUDÝCH SYSTÉMŮ.
Jedná se o montáže, kontroly provozuschopnosti a servis:
elektronické požární signalizace, stabilního hasicího zařízení, elektronických poplašných, zabezpečovacích, kamerových, docházkových systémů u našich zákazníků.
Zaměřujeme se převážně na práce v Jihomoravském kraji.

Požadujeme
Specifické požadavky na vzdělání, praxe, zkušenosti, znalost oboru, PC znalosti, jazyková výbava,
jestli možno i absolvent, osobnostní charakteristiky pracovníka a další požadavky.
• vyučen v oboru nebo středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
• osvědčení o odborné způsobilosti - vyhláška č. 50/1978 (min. § 6) výhodou
• praxe v oboru bezpečnostních systémů není nutná, znalost EZS, EPS, SHZ, CCTV, ACS, LAN výhodou
• řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
• časová flexibilita
• znalost práce s PC, MS Office

Nabízíme
Popis nabídky zaměstnavatele, pracovní prostředí, zázemí, pracovní prostředky, odměny, možnosti vzdělávání, cestování a další benefity.
• práci na HPP v rodinné firmě s dlouholetou tradicí
• perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
• zajímavou práci ve stabilním kolektivu
• motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a výsledcích
• účast na školeních a odborných seminářích
• služební vozidlo
• mobilní telefon

Další specifikace
Místo práce - Kraj/Město Jihomoravský kraj
Obor práce Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Telekomunikace, Elektrikář, Elektromechanik, Elektromontér, Elektrotechnik
Typ pracovní smlouvy Práce na plný úvazek
Termín nástupu Ihned
Inzerovat pozici anonymně NE
Adresa, kam budou zasílány CV uchazečů (pokud se odlišuje od hlavičky)
E-mail: uctarna.mensik@iol.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIvo Menšík, s.r.o., Dornych 106, 617 00 Brno -Komárov Nastoupit od2019-05-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-22T10:22:19

Společnost

Ivo Menšík, s.r.o.
  • Ivo Menšík, s.r.o.
  • Kontakt : David Zaorálek
  • Telefon : 604220502
  • E-mail : uctarna.mensik@iol.cz
  • Adresa : Ivo Menšík, s.r.o., Dornych 106, 617 00 Brno -Komárov

Klíčová slova

práce

oboru

pracovní

znalost

systémů

vzdělání

bezpečnostních

rodinné

firmě

dlouholetou