PopisA11 z:22/5/2019
Práce ve 2 směnném provozu (06:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod.)
Náplň práce:
- montáž nerezových dílců
- skládání a kompletování nerezových sestav dle technické dokumentace
- práce s elektrickým a AKU nářadím
- bodování a lehké svařování nerezových dílců
Požadavky:
- SOU nebo SŠ
- znalost technické dokumentace
- manuální zručnost
- spolehlivost, flexibilitu, samostatnost a týmovou spolupráci
- výhodou kurz pájení či chlazení.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 25 letou tradicí na českém trhu
- finanční ohodnocení dle významu pozice, příplatky za odpolední směnu, bonusový systém (odměny za docházku, pololetní a roční odměny)
- práci na HPP a nástup ihned
- moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- široké spektrum zaměstnaneckých výhod.
Zaměstnanecké výhody:
- týden dovolené navíc, stravenky, jazykové a odborné vzdělávání
- penzijní připojištění/životní pojištění, letní pitný režim, firemní akce.
V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím Váš strukturovaný životopis v ČJ s označením „Montáž“
na výše uvedenou e-mailovou adresu.
Minimální vzděláníNižší střední SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBLANCO Professional CZ, spol. s r. o.- prac. Chlebovice, Příborská 258, Chlebovice, 739 42 Frýdek-Místek 8 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
  • BLANCO Professional CZ spol. s r.o.
  • Adresa : BLANCO Professional CZ, spol. s r. o.- prac. Chlebovice, Příborská 258, Chlebovice, 739 42 Frýdek-Místek 8

Klíčová slova

nerezových

technické

dokumentace

dle

týden

výhody

výhod zaměstnanecké

zaměstnaneckých

spektrum

široké