PopisOBRÁBĚČ/-KA KOVŮ
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný dle dohody, dvousměnný provoz
- Náplň práce: obsluha obráběcích strojů - frézky, brusky, vrtačky, soustruhu apod. Seřízení, kontrola a údržba těchto strojů
-Požadujeme: vzdělání střední odborné s výučním listem
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, obědy, kantýna
-Kontakt e-mailem: lenka.podolnikova@zvustrojirny.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKampelíkova č.p. 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-23T02:00:58

Společnost

ZVU STROJÍRNY, a.s.
  • ZVU STROJÍRNY, a.s.
  • Kontakt : Lenka Podolníková
  • E-mail : lenka.podolnikova@zvustrojirny.cz
  • Adresa : Kampelíkova č.p. 758/4, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

obráběčka

týdnů

těchto

strojů požadujeme

vzdělání

střední

odborné

výučním

listem