PopisProfesní životopis zasílejte na email: jirka@migala.cz .
Náplň práce:
- příprava výrobní dokumentace pro výrobu, spolupráce při plánování výroby.
- Uchazeč může být truhlář, který má zkušenosti s výrobou nábytku, práci s PC,
- znalost nábytkářské technologie.
- spolehlivost, zodpovědnost, ochotu a schopnost učit se novým věcem, týmová práce
- řidičský průkaz sk.B
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, dobré finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, možný nástup ihned
- práci na zajímavých projektech
- zaškolení a odborné vedení
- Místo výkonu - Nezvěstice

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMigala Trading s.r.o. - 01, Nezvěstice 372, 332 04 Nezvěstice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-24T01:57:04

Společnost

Migala Trading s.r.o.
  • Migala Trading s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Šlais
  • Telefon : +420 774 411 143
  • E-mail : jirka@migala.cz
  • Adresa : Migala Trading s.r.o. - 01, Nezvěstice 372, 332 04 Nezvěstice

Klíčová slova

profesní

ohodnocení

práce řidičský

průkaz

skb nabízíme příjemné

pracovní

prostředí

mladý

kolektiv

dobré