PopisNáplň práce:
záruční a pozáruční servis, provádění servisních prací, testování postřikovací techniky

Požadujeme:
Průkazy - profesní, svářečský (svářečský průkaz s metodou ZK 111 nebo ZK 135 výhodou), řidičský průkaz skupiny B,C,T, (E výhodou), znalost NJ nebo AJ výhodou, praxe v oboru, pracovní flexibilita, komunikativnost (jednání se zákazníky)

Nabízíme:
Zajímavou práci u české firmy, dlouhodobou perspektivu uplatnění, samostatnou tvořivou práci, práci na HPP, zaměstnanecké výhody, nástup možný ihned nebo dle domluvy Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAGRIO MZS s.r.o., Mříč 66, 382 03 Křemže Nastoupit od0000-00-00

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-27T06:43:45

Společnost

AGRIO MZS s.r.o.
  • AGRIO MZS s.r.o.
  • Kontakt : JItka Sikutová
  • Telefon : +420 606 276 797
  • E-mail : sikutova@agrio.cz
  • Adresa : AGRIO MZS s.r.o., Mříč 66, 382 03 Křemže

Klíčová slova

výhodou

práci

svářečský

průkaz

zákazníkynabízímezajímavou

české

firmy

dlouhodobou

perspektivu