PopisPracovní náplň: příprava forem k seřízení na stroje, po ukončení výroby demontáž, ošetření formy a její uložení. Spolupráce se seřizovačem. Po získání zkušeností možnost přechod na pozici seřizovače.

Požadavky: Min. vyučení, ve strojním oboru nebo srovnatelné zkušenosti, oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, nebo možnost zaškolení. Vhodné i pro zájemce bez praxe v seřizování, ale technicky orientované a manuálně zručné.

Další informace: 12hod směnný provoz.
Další bonusy: odměna za plnou docházku atd. Svozová doprava na trase Ústí nad Orlicí - Česká Třebová - Lanškroun - Sázava a zpět.

Pracoviště: nový závod lisovna plastů Sázava.

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení, k základní mzdě příplatky za směnnost.
Prémie za nejlepšího pracovníka směny, prémie dle plnění cílů.
Zaměstnanecké benefity - příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku a další.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Stabilní pracovní místo.
Práci v týmu pro přední automobilky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěFOREZ s.r.o., provozovna Sázava, Sázava 1, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-27T11:31:58

Společnost

FOREZ s.r.o.
  • FOREZ s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Píšová
  • Telefon : +420 465 352 211
  • E-mail : personalni@forez.cz
  • Adresa : FOREZ s.r.o., provozovna Sázava, Sázava 1, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

pracovní

dobu

docházku

odměna

možnost

plnou

změnou

lanškroun

mzdové