PopisNáplň práce: obsluha strojů dokončovací výroby v tiskárně (řezaní, protlačování); manipulace s potištěným i nepotištěným materiálem, střásání a řezání potištěných archů; postupný profesní růst
Požadujeme: vzdělání střední odborné (vyučen); 2 směnný provoz
Nabízíme: mzdové ohodnocení: od 24 000 Kč / měs. hrubého (podle zkušeností a rychlosti zaučení); podnikové stravování; dovolenou navíc; motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění; možnost profesního růstu
Nástup: ihned
Důležité: Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz, zasílejte na e-mail: dryova@koh-i-noor.cz, příp. tel. 389 000 398 - p. Dryová
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s., F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-28T01:56:11

Společnost

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
  • KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
  • Kontakt : Radoslava Dryová
  • Telefon : +420 389 000 398
  • E-mail : dryova@koh-i-noor.cz
  • Adresa : KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s., F. A. Gerstnera 21/3, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

náplň

růstu nástup

zaučení

podnikové

stravování

dovolenou

navíc

motivační

bonus

příspěvek