PopisŘídící pracovníci v oblasti logistiky (Continuous Improvement Project Manager CI + Logistics - EMEA)

Uchazeč je zodpovědný za společné vypracování a realizaci logistických plánů.

Náplň práce zahrnuje následující:

" Rozvíjení procesů a zvyšování konkurenceschopnosti.
" Řízení konzistence v logistických procesech, metodologie a zvyšování úrovně produktivity a snižování nákladů na logistické aktivity.
" Zodpovědnost za realizaci klíčových projektů

Požadavky: vysokoškolské vzdělání, znalost anglického jazyka na profesní úrovni, alespoň komunikativní znalost ukrajinského jazyka, znalost výrobních procesů nebo vzdělání v oblasti výroby (nebo příbuzného oboru), výborné komunikační a prezentační schopnosti, schopnost práce v týmu i samostatně.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEaton European Innovation Centre, odštěpný závod Eaton Elektrotechnika s.r.o., Bořivojova 2380, 252 63 Roztoky u Prahy Mzda minimálně68000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-30T01:56:54

Společnost

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Narguet
  • Telefon : +420 211 151 531
  • Adresa : Eaton European Innovation Centre, odštěpný závod Eaton Elektrotechnika s.r.o., Bořivojova 2380, 252 63 Roztoky u Prahy

Klíčová slova

znalost

logistických

práce

oblasti

vzdělání

jazyka

zvyšování

procesů

realizaci

vysokoškolské