PopisŠVADLENA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: šití nového oblečení, opravy reklamací, stávajícího oblečení na skladě, příprava střihů pro výrobu oblečení
- Požadujeme: časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, rychlost
- Nabízíme: nákup na zaměstnaneckou slevu, finační benefity, provize z prodeje, věrnostní příplatek
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky každý den od 7.00 do 15.00 hod. na tel. č.: 604 234 787 nebo e-mailem: katerina.vesela@bikerscrown.cz, kontaktní osoba: Veselá Kateřina Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBIKERS CROWN, s.r.o. [021], Pražská 481, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-29T01:56:07

Společnost

BIKERS CROWN, s.r.o.
  • BIKERS CROWN, s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Veselá
  • Telefon : +420 604 234 787
  • E-mail : katerina.vesela@bikerscrown.cz
  • Adresa : BIKERS CROWN, s.r.o. [021], Pražská 481, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Klíčová slova

oblečení

švadlena

případě

finační

benefity

provize

prodeje

věrnostní

příplatek

pozice