PopisMísto výkonu práce: Dopraváků 874/15,Čimice, 18400 Praha 84
Kontaktní osoba: Ondřej Dolejš, tel.: 283 068 260 , e-mail: ondrej.dolejs@aaaauto.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Pracovní náplň
- Stanovování diagnózy poruch analýzou závad
- Opravy mechanických a elektrických skupin a podskupin osobních automobilů
- Pneuservis
- Objednávka náhradních dílů

Požadavky
- Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného
- Praxi v oboru alespoň 1 rok
- Vysoké pracovní nasazení
- Řidičský průkaz sk. B
- Zkušenosti s většinou typů automobilů osobních a nákladních
- Zkušenosti se Škoda / VW group výhodou - není podmínkou
- Zkušenosti s administrativou servisu

Zaměstnanecké výhody:
- Náborový příspěvek 20 000 Kč
- Směny PO-PÁ 8:00-16:30
- Možnost profesního růstu
- Firemní benefity
- Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav
- Příjemné, moderní pracovní prostředí
- Užívání nejmodernějšího vybavení a nářadí
- Firemní benefity - slevy na sport, kulturu, dovolenou Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAURES Holdings a.s. - 001, Dopraváků 874/15, Čimice, 184 00 Praha 84 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T01:57:22

Společnost

AURES Holdings a.s.
  • AURES Holdings a.s.
  • Kontakt : Ondřej Dolejš
  • Telefon : +420 283 068 260
  • E-mail : ondrej.dolejs@aaaauto.cz
  • Adresa : AURES Holdings a.s. - 001, Dopraváků 874/15, Čimice, 184 00 Praha 84

Klíčová slova

zkušenosti

oboru

pracovní

osobních

firemní

škoda

příspěvek

automobilů

možnost

8001630