PopisLEŠENÁŘI
POŽADUJEME:
- spolehlivost
- pracovitost
- praxe a zkušenosti výhodou
- výpis z RT
NÁPLŇ PRÁCE:
- lešenářské práce
- práce ve výškách
Pracovní doba od 8:00 hod. (pouze ranní)
Zaměstnanecké výhody: stravenky ve výši 100,- Kč, další benefity
HLÁSIT SE: Kutišová Šárka, tel.: 702 151 356 volat od 8:00 do 16:00 hod., e-mail: chomutov@hofmann-personal.cz, osobně POUZE na adrese firmy Chomutov, Školní 1902 (po přechozí telefonické domluvě), proběhne výběrové řízení na ÚP ČR KoP Most dne 10.7.2019 v 9:00 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHOFMANN WIZARD s.r.o.-2, areál UNIPETROL RPA, Záluží 1, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně36960 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Kutišová
  • Telefon : +420 702 151 356
  • E-mail : chomutov@hofmann-personal.cz
  • Adresa : HOFMANN WIZARD s.r.o.-2, areál UNIPETROL RPA, Záluží 1, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

hod

práce

lešenáři požadujeme

školní

chomutovhofmannpersonalcz

osobně

adrese

firmy

chomutov

telefonické