PopisNáplň práce:
obchodní manažer/ka v eshopu Skleněný shop cz; zajištění vztahů s dodavateli; provoz velkoobchodní sekce a rozvoj nabídky pro gastro provozy; zajištění zákaznického servisu; aktualizace eshopu a spolupráce na obsahu; koordinace provozních činností; spolupráce na marketingových aktivitách.

Požadujeme:
práce na PC; dobrá znalost českého jazyka; komunikativnost; angličtina výhodou.

Nabízíme:
kreativní práce; 5 týdnů dovolené; stravenky; možnost prodloužení pracovního poměru.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu na adresu: vedeni@sklenenyshop.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSeifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

REDEFIN s.r.o.
  • REDEFIN s.r.o.
  • Kontakt : Jan Balek
  • Telefon : +420 601 590 131
  • E-mail : vedeni@sklenenyshop.cz
  • Adresa : Seifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

zajištění

eshopu

spolupráce

náplň

týdnů

znalost

českého

jazyka

komunikativnost

angličtina