PopisNabízíme oblíbenou sobotní brigádu - úklid apartmánů - v Lipně nad Vltavou, kam máme zdarma zajištěnou dopravu (tam i zpět) z Českých Budějovic.

Náplň práce: - úklid apartmánů -převlíknout postele, umýt podlahy, umýt toalety.

Požadujeme: spolehlivost, ochotu pracovat.

Nabízíme: 100Kč/hod

Zájemce prosíme aby se hlásili na tel.: +420 608 822 658 nebo prostřednictvím e-mailu: cvcb@bohemia-manscraft.cz , do předmětu zprávy prosíme uvádět "Uklid, C27336". Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBohemia Manscraft, spol. s r.o. - Lipno n. Vlt., Lipno nad Vltavou Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně100 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T14:14:47

Společnost

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavla Čiháková
  • Telefon : +420 608 822 658
  • E-mail : cvcb@bohemia-manscraft.cz
  • Adresa : Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - Lipno n. Vlt., Lipno nad Vltavou

Klíčová slova

umýt

úklid

apartmánů

prosíme

tel

ochotu

pracovatnabízíme

100kčhodzájemce

hlásili

emailu