PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Fibichova č.p. 147, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
- přenos objednávek do výrobního procesu
- tvorba výrobních plánů a správa interní technické dokumentace - výkresů, kusovníků, technologických postupů
POŽADUJEME: pozitivní vztah k technice a systémové myšlení je nutností
KONTAKT: e-mailem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNIPASS s.r.o., pracoviště Vysoké Mýto, Fibichova 147, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně32000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

NIPASS s.r.o.
  • NIPASS s.r.o.
  • Kontakt : Jan Müller
  • Telefon : +420 776 394 999
  • E-mail : jan.muller@nipass.com
  • Adresa : NIPASS s.r.o., pracoviště Vysoké Mýto, Fibichova 147, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

místo

technologických

správa

interní

technické

dokumentace

výkresů

kusovníků

postupů požadujeme

výrobních