PopisV případě zájmu zašlete životopis na info@centrumklicu.cz.
Jedná se o různorodou práci včetně výroby klíčů v rámci otevírací doby, tj. od 8 do 17 hodin včetně 1x sobota za 3 týdny.
Náplň práce: vyřizování telefonické a emailové korespondence, vedení pokladny, fakturace, evidence zakázek, obsluha zákazníků na prodejně, příprava cenových nabídek apod.

Požadujeme: výborné vystupování, komunikaci s lidmi a práci na PC, pečlivost, zodpovědnost, loajálnost, organizační schopnosti, schopnost dotáhnout věci do konce.
Výhodou může být: ekonomické, technické vzdělání, znalost AJ nebo NJ, ŘP sk. B, praxe
na obdobné pozici
Práce na dobu určitou, s výhledem práce na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: stravenky (120 Kč/den), zaměstnanecké slevy, práce v příjemném, malém kolektivu

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDoudlevecká 241/16, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-06-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

CENTRUM KLÍČŮ s.r.o.
  • CENTRUM KLÍČŮ s.r.o.
  • Kontakt : Jana Nechutná
  • E-mail : info@centrumklicu.cz
  • Adresa : Doudlevecká 241/16, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

práce

dobu

práci

včetně

dotáhnout

technické

ekonomické

konce výhodou

věci

schopnosti