PopisNáplň práce:
Převoz materiálu mezi pracovišti v KOVO výrobě pomocí ručně vedeného vysokozdvižného vozíku či paletového vozíku
POŽADAVKY:
Odborné vyučení
Řidičské oprávnění na ručně vedený vysokozdvižný vozík
Praxe na obdobné pozici
Pracovní poměr bude dále prodloužen.
VÝHODY: Prémie od prvního měsíce, závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou a Vánoce, příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření a další firemní benefity
KONTAKT: Ing. Narovcová Iveta, tel.: 383312100, e-mail: iveta.narovcova@vertivco.com
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěNišovice 9, 387 01 Volyně Mzda minimálně20500 Kč Mzda maximálně23500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

Vertiv Czech Republic s.r.o.
  • Vertiv Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Narovcová
  • Telefon : +420 383 312 100
  • E-mail : iveta.narovcova@vertiv.com
  • Adresa : Nišovice 9, 387 01 Volyně

Klíčová slova

příspěvek

penzijní

ručně

náplň

měsíce

závodní

stravování

dopravu

dovolenou

vánoce