PopisMísto výkonu práce: Klášterní 2, 40323 Velké Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: činnosti spojené se sociální prací při poskytování pobytové sociální služby- sociální šetření, sociální agenda včetně řešení sociálně právních problémů, sociálně právní poradenství, analytická, koncepční a metodická činnost.
Požadujeme: dle zákona o sociálních službách požadována bezúhonnost, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost (minim.vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti - sociální práce, sociálně-právní činnosti, apod.
Nabízíme: pracovní doba v pružném rozvržení, plat stanoven dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. v 10.pl.třídě =dle započtené praxe; možnost prodloužení smlouvy, případně i na dobu neurčitou. Předpokládaný nástup 1.7.2019, případně dle dohody.
Kontakt: po telefonické domluvě osobně.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDomov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace [2], Klášterní 2, 40323 Velké Březno Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně34320 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

Domov Velké Březno příspěvková organizace
  • Domov Velké Březno příspěvková organizace
  • Kontakt : Milena Brožová
  • Telefon : +420 724 033 948
  • E-mail : brozova@domov-brezno.cz
  • Adresa : Domov pro seniory Velké Březno, příspěvková organizace [2], Klášterní 2, 40323 Velké Březno

Klíčová slova

sociální

práce

dle

činnosti

případně

způsobilost

sociálně

apod nabízíme

pracovní

sociálněprávní