PopisVÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Pracovní pozice: SPRÁVCE PŘÍSTUPOVÉHO SYSTÉMU – OPERÁTOR HELPDESK
CENTRA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ JU
Pracovní náplň: spráce na HelpDesku CIT; vyřizování a třídění požadavků uživatelů;
konfigurace a nastavení uživatelských zařízení pro přístup do bezdrátové sítě JU;
podíl na rozvoji SW na výrobu ID karet; podíl na instalaci, údržbě a správě přístupového systému, kamerového systému a systému pro správu tisků a kopírování;
podíl na výrobě ID karet, vydávání ID karet, prodlužování platnosti ID karet;
aktualizace webu HelpDesk; provoz tiskárny a kopírky na HelpDesku;
provoz pokladny interního platebního systému na JU; podpora uživatelů spravovaných IS.
Požadujeme: SPŠ elektro se zaměřením na slaboproudou elektrotechniku;
technické myšlení, nadstandardní uživatelská znalost PC, tabletu, mobilního telefonu;
orientaci v databázích; administrativně-organizační schopnosti;
znalost konfigurace OS Windows 7 a vyšší, základní znalost konfigurace Android;
znalost instalace a konfigurace základního software pro Windows (Office 2003 a vyšší,
e-mailový klient, nastavení sítě, domény); angličtinu na komunikativní úrovni;
zodpovědnost a časovou flexibilitu; poctivost, pracovitost a ochotu učit se nové věci;
odolnost proti stresu, schopnost asertivního jednání s klienty.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání;
zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování;
zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované
stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské
banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců
přímo v kampusu apod.
Nástup možný od: 15.7.2019
Pracovní úvazek: plný
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení
na dobu neurčitou.
Mzdové ohodnocení dle platného Mzdového předpisu JU.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením
„Správce-operátor HelpDesk“ na e-mail: personalni@jcu.cz do 30.6.2019. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Jitka Hořejší
  • E-mail : horejsi@jcu.cz
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

systému

karet

konfigurace

helpdesk

windows

znalost

nastavení

sítě

office

přístupového