PopisUKLÍZEČ, UKLÍZEČKA
- PP na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na neurčitou, nástup možný od 15.7.2019, možnost jednání i o zkráceném pracovním úvazku
- Požadujeme: vzdělání střední odborné s výučním listem, pracovní doba 5.45 - 14.15 hod.
- Náplň práce: úklid prostor ve školce, úklid probíhá opakovaně během dne, příležitostně pomoc s dětmi, zaměstnanec je v kontaktu i s rodiči dětí
- Nabízíme: výše platu je stanovená dle platné platové tabulky, dále nabízíme podnikové stravování, mimořádné odměny, čerpání FKSP
- V případě zájmu kontaktujte: Bc. Kateřina Nováková, e-mail: novakova@msklicekhk.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUrxova 342/6, Třebeš, 500 06 Hradec Králové 6 Mzda minimálně15050 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-15T01:59:05

Společnost

Mateřská škola Klíček, Hradec Králové, Urxova 342
  • Mateřská škola Klíček, Hradec Králové, Urxova 342
  • Kontakt : Kateřina Nováková
  • E-mail : info@msklicekhk.cz
  • Adresa : Urxova 342/6, Třebeš, 500 06 Hradec Králové 6

Klíčová slova

úklid

nabízíme

uklízeč

platné

pomoc

dětmi

zaměstnanec

kontaktu

rodiči

dětí