PopisJedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě DVŮR KRÁLOVÉ.

Pracovní náplň:
• objednávání a příjem zboží pro prodejnu
• nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování
• celkové řízení chodu prodejny
• zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů

Požadujeme:
• ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie
• praxe v bourání a zpracování masa výhodou
• zkušenost s řízením menšího kolektivu
• znalost práce s PC

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi

V případě zájmu svůj životopis zašlete na mzofova@prochazka.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPMU CZ, a.s., pracoviště Dvůr Králové, Benešovo nábřeží, nábřeží Benešovo 1067, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-14T11:07:10

Společnost

PMU CZ, a.s.
  • PMU CZ, a.s.
  • Kontakt : Michaela Zofová
  • Telefon : +420 727 901 088
  • E-mail : mzofova@prochazka.cz
  • Adresa : PMU CZ, a.s., pracoviště Dvůr Králové, Benešovo nábřeží, nábřeží Benešovo 1067, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Klíčová slova

zboží

prodejny

jedná

práce

dobu

poměr

pracovní

pcnabízíme

znalost

pravidelně